32 Богатиря

Чистка зубів та видалення зубного каменю

Чи знаєте ви, що зубні відкладення призводять до появи карієсу і запалення ясен? Хочете мати здорові і білі зуби і назавжди забути про неприємний запах з рота?

Для цього всього лише потрібно доглядати за порожниною рота, правильно і регулярно чистити зуби і ясна. Але навіть у такому випадку, шкідливі звички і внутрішні чинники організму можуть призвести до появи зубних відкладень. Тоді ніяк не обійтися без допомоги стоматолога. Наші лікарі допоможуть вам повернути сяючу усмішку і свіжий подих. Професійна чистка зубів, видалення зубного каменю та інших зубних відкладень – одна з найбільш затребуваних послуг стоматології «32 Богатиря».

Професійну чистку зубів в стоматології «32 Богатиря» виконують без пошкодження емалі сучасними методами і апаратами:

  • м'який зубний наліт видаляють за допомогою стоматологічної щітки та професійної пасти;
  • очищення від зубного каменю виконується звуковим або ультразвуковим скейлером;
  • порошкоструменевий, повітряно-абразивний метод видаляє всі види зубного нальоту за допомогою хендібластера Profiflex фірми KaVo.

                 

Навіщо видаляти зубний камінь або наліт?

Зубний наліт, може бути м'яким або твердим. Неприємний запах з рота, прикрий, але не найсерйозніший його наслідок. М'який наліт поступово переходить у тверду форму. Твердий наліт або «зубний камінь», може з часом привести до серйозних хвороб аж до втрати зуба, а також сприяти іншим захворюванням організму.

Як виконується процедура очистки зубів, це не боляче?

Ми використовуємо два принципово різних методи очищення зубів: звукова і піскоструменева очистка (вона ж повітряно-абразивна або порошкоструменева). Якщо у вас здорові ясна і немає підвищеної чутливості, то будь-яка процедура пройде абсолютно безболісно. Дізнатися, чи не маєте ви протипоказань для професійної чистки зубів або видалення зубного каменю, можна записавшись на консультацію в стоматологію 32 Богатиря.

Як часто треба видаляти наліт?

Якщо ваші ясна і зуби здорові, професійну чистку рекомендується проводити два рази на рік. Якщо ж у вас проблеми з яснами, наш пародонтолог складе індивідуальний графік необхідних процедур.