32 Богатиря

Звукова та ультразвукова чистка зубів

Зубний камінь – затверділий зубний наліт, що утворюється на поверхні зубів.

Чим він такий небезпечний?

Накопичуючись, зубний камінь сприяє поширенню інфекцій в ротовій порожнині і виникненны патологічних ясенних карманів. А це – неприємний запах з рота, кровоточивість і запалення ясен. А далі розвивається гінгівіт, пародонтит, пародонтоз.

Професійне чистка зубів, якщо проводити її регулярно, 2 рази на рік, дозволить не допустити подібного. Першим етапом цієї стоматологічної процедури є видалення зубного каменю, яке проводиться за допомогою спеціального інструменту – скейлера. На нього встановлюється насадка у вигляді тонкого гачка або стрижня, яка вібрує, руйнуючи зубний камінь, але при цьому не пошкоджує емаль зуба. Джерелом вібрації може бути звукова хвиля або ультразвук.

Звукова чистка.

У стоматології 32 богатиря в Вінниці ми використовуємо KaVo SONICflex – найпотужніший і самий безшумний повітряний скейлер в своєму класі. Він має унікальні властивості: мінімальне нагрівання насадок, низький рівень шуму, широку амплітуду еліптичних коливань наконечника, мінімальний тиск насадок на оброблювану поверхню. Завдяки цьому догляд за зубами, чистка їх від зубного каменю, відбувається більш дбайливо, забезпечує захист зуба, дозволяє в повному обсязі зберегти здорові тканини. В результаті ви отримуєте максимально комфортне, безболісне і безпечне лікування.

Ультразвукова чистка.

Для видалення зубного каменю ми також використовуємо ультразвуковий скалер швейцарської фірми EMS. Ультразвук, який створює прилад, є джерелом вібрації. Саме вона видаляє надясенні і підясені відкладення, а також поширюється вглиб ясен, знезаражуючи їх. Ця процедура не травмує і не ушкоджує зубну емаль.

 

 

Регулярна чистка зубів у стоматолога – це професійний догляд за вашими зубами. Це запорука здоров'я вашої порожнини рота і профілактика стоматологічних захворювань. Краще попереджати, ніж лікувати. Подбайте про ваше здоров'я, запишіться на чистку зубів.