32 Богатиря

Дитяча стоматологія

В стоматології «32 Богатиря» є все необхідне для лікування зубів вашої дитини. Дитяча стоматологія тут організована на дуже високому рівні, не тільки в масштабах Вінниці, але й України. У лікаря є необхідна ліцензія на дитячу стоматологію, використовуються сучасні методи профілактики карієса (герметизація фісур, фторування) і лікування зубів, як молочних так і постійних.

Ми навчимо вас, як підготувати дитину до стоматологічного прийому.

Дитячий стоматолог — професіонал своєї справи. Індивідуальний підхід до вашої дитини – його першочергове завдання. Щоб відволікти дитину від процесу лікування, ми ввімкнемо її улюблений мультфільм. А в кінці сеансу лікування зробимо невеликий, але приємний подарунок, за кожен пролікований зубчик.

Як правило, при першому відвідуванні, дитячий стоматолог проведе лікування самих «легких» зубчиків, навіть за наявності більш проблемних. Основна мета першого сеансу — не прищепити дитині страху перед стоматологом.

Приходьте лікуватися до нас, і ви ніколи не дізнаєтесь, що перший невдалий досвід лікування зубів може призвести до серйозної психологічної травми і страху перед стоматологом на все життя!

Лікування постійних і молочних зубів у дітей, в тому числі герметизація фісур, в стоматології «32 богатиря» проводиться склоіономерним цементом «Vitremer» ТМ ESPE виробництва Німеччини. Цей матеріал сертифікований і має дозвіл МОЗ України, а також рекомендований для використання в дитячій стоматології. Більш ніж десятирічний досвід використання в усьому світі, довів користь і безпечність цього матеріалу для дітей. Після пломбування він ще протягом кількох місяців виділяє корисний для дитячих зубів калій, кальцій і фтор, укріплюючи їх.

Вашій дитині не доведеться довго тримати відкритим рот. Завдяки використанню фотополімерної лампи, пломбувальний матеріал твердіє всього за 20 секунд. (Прохання не плутати з фотополімерними пломбами, які використовуються для дорослих і не рекомендуються в дитячій стоматології). Одразу після відвідування стоматолога ваша дитина може їсти і пити!

Ми рекомендуем  звернутись до дитячого стоматолога, як тільки вашій дитині виповниться 3 роки, навіть якщо ви не помітили ніяких проблем. Сеанс, в такому випадку, пройде абсолютно безболісно, і в дитини не виникне страху перед стоматологом.

Наш лікар порекомендує методи профілактики карієсу, навчить правильній гігієні та догляду за зубами Вашого малюка.

 

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ ЗА ЗДОРОВ'Я ВАШОЇ ДИТИНИ!