32 Богатиря

Профілактика карієсу

Профілактика карієсу у дітей в стоматології «32 богатиря» проводиться з використанням двох ефективних і абсолютно безболісних процедур. Після їх проведення здорові дитячі зубки будуть надійно захищені від карієсу і виникнення болі.

Фторування зубів і мінералізація емалі

Дуже часто як молочні, так і постійні зуби у дітей мають темніші і світліші зони – це осередки мало мінералізованої емалі. Ці ділянки зубної емалі не захищені, вона тут пориста і чутлива.

Такі місця на зубі потрібно терміново насичувати кальцієм. Зробити це можна за допомогою професійної мінералізуючої системи, наприклад Tooth Mousse. Це спеціальна паста, схожа на зубну, яка наноситься на зуби перед сном. Tooth Mousse має профілактичний ефект і може попередити утворення уражених ділянок зубної емалі. Не чекайте їх утворень, порадьтеся з стоматологом і попередьте це явище.

Щоб зміцнити і минералізувати емаль дитячих зубів рекомендуємо також проводити фторування зубів. Ми робимо це за допомогою унікального фторовмістного захисного лаку Fluor Protector (Ivoclar – Німеччина). Захисна і профілактична дія матеріалу проявляється в уповільненні демінералізації. Такий лак також стимулює ремінералізацію (відновлення зубної емалі), і насичення фторидами нижніх шарів емалі. Іншими словами, фторування зубів сприяє зміцненню та відновленню емалі зуба аж до лікування початкових стадій карієсу.

 

Герметизація фісур

Якщо уважно розглянути зуб, можна помітити, що він складається з «бугорочки» і «ямочок» – фісур. Саме в цих «ямочках-фісурах» в 98% випадків розвивається карієс. Щоб його попередити – ми герметизуємо фісури, тобто закриваємо їх спеціальним матеріалом з високим вмістом фтору. Фтор буде виділятися ще протягом 3 років після герметизації, зміцнюючи емаль зуба і попереджаючи розвиток карієсу. Герметизувати необхідно як молочні, так і постійні зуби. Ідеальний варіант – проозонувати зуби перед герметизацією, тоді герметик буде накладено на стерильний зуб.

 

Рекомендуємо!

1. Після року не годуйте дитину вночі!

Абсолютно немає необхідності однорічній дитині давати вночі що-небудь їсти або пити, крім води. Соки, каші, компот, какао, грудне молоко, і тому подібні продукти, викликають появу карієсу.

2. Не срібліть зуби!

У всьому цивілізованому світі давно доведено, що сріблення зубів процедура не ефективна. Вона лише маскує карієс і робить зуби чорними.