32 Богатиря

Імплантація зубів та хірургія

Стоматологія у кожного викликає свої асоціації. Хтось згадує дитячий страх, хтось – молочні зуби, що випали, а хтось – щось вже давно не заглядав до спеціаліста. Нерегулярність у  справі відвідування зубного лікаря призводить до серйозних проблем і часто необхідності допомоги стоматолога-хірурга.

Наша клініка має не тільки ліцензію на хірургічну стоматологію, але й гарного досвідченого лікаря, обладнаний за останнім словом техніки кабінет, самі сучасні інструменти і матеріали.

Хірургія в стоматології 32 богатиря в Вінниці – це:

  • Безболісно. У нас є весь спектр необхідних анестетиків, щоб зробити цю неприємну процедуру максимально комфортною.
  • Безпечно. Стерилизації інструментів ми приділяємо максимум уваги. Всі інструменти проходять ретельну хімічну обробку та автоклавування.
  • Якісно. Наш досвідчений хірург має більше 20 років стажу, сучасні інструменти і обладнання, що дозволяє чітко і грамотно проводити необхідні медичні маніпуляції будь-якої складності.

Але стоматологічна хірургія сьогодні – це не тільки видалення зуба, як це всі звикли уявляти, але й ряд інших процедур, спрямованих на збереження зуба. Якщо немає можливості вилікувати і відновити зуб терапевтичними консервативними методиками, провівши лікування кореневих каналів, ми не рекомендуємо одразу видаляти зуб. Проводимо хірургічні операції з метою усунення вогнищ інфекції біля кореня зі збереженням зуба:

  • резекція верхівки кореня (хірургічний метод лікування хронічного періодонтита шляхом видалення кісти або кістогранульоми разом з верхівкою кореня)
  • ремісекція (видалення одного з коренів);
  • проведення розрізів абсцесів, загострених періодонтитів; 
  • розтин періодонтита (флюса).

Видалення зуба – це ще не вирок. Стоматологію сьогодні не можна уявити без процедури заміщення постраждалих від хвороби зубів штучними. Імплантація бурно розвивається. Кожен рік можна почути щось нове про розробки в цій галузі. Встановленням імплантів також займається хірург.

Хірургічна стоматологія в цьому розділі дуже обширна. Правильно підібрати матеріал та ідеально провести операцію може тільки гарний спеціаліст, тому перед зверненням в клініку краще поцікавитесь думкою наших пацієнтів та познайомтесь з ліцензією організації.

В цілому хірургічна стоматологія вже давно не тримає в страху пацієнтів. Досягнення в області анестезії, найновіші технології зробили процедуру якщо не приємною, то цілком терпимою. Комфорт лікування підкріплюється ввічливим і завбачливим персоналом нашої клініки.

В ряді випадків хірургічного втручання можливо уникнути, приділяючи достатньо уваги профілактичним відвідуванням стоматолога терапевта