32 Богатиря

Зубні імпланти

Імплантація – ефективний і надійний метод лікування відсутності зубів. Зубний імплант – штучний титановий корінь. Встановлюється в кістку і стає опорою для коронки або протеза.

Встановлення зубних імплантів підвищить якість вашого життя.

Імпланти вирішать проблему втрачених зубів раз і назавжди. Вони дозволять відтворити природній вигляд зубів незалежно від того, відсутній у Вас один або всі зуби. Ви знову зможете нормально жувати і кусати, їсти улюблені страви.

Імпланти допомагають зберегти здорові зуби.

Встановлення імплантів дозволить запобігти пошкодженню здорових зубів. При встановленні імплантів немає необхідності обточувати сусідні з відсутніми, здорові зуби. Імплант забезпечує опору для коронки.

Встановлення традиційних мостовидних протезів призводить до втрати кісткової тканини. В результаті у краю ясен може з’явитись “темна смужка». Імплант виконує функцію кореня зуба, що забезпечує збереження здорової кісткової тканини і гарантує відмінні довготермінові результати лікування. Тому, у порівнянні з традиційними мостовидними протезами імпланти мають ряд переваг.

Протези з опорою на імпланти забезпечують надійну фіксацію, виключають рухливість протезів, відсутній негативний вплив на дикцію, порівняно з встановленням традиційних протезів. Ви зможете нормально жувати і кусати.

Проста і зручна процедура встановлення. Процедура по встановленню імплантів є відносно безболісна, проводиться під місцевою анестезією в кабінеті стоматолога. Як стверджують багато пацієнтів, видалення зуба є більш болючою процедурою, ніж встановлення імпланта.

Прийнятна вартість лікування. Коли Ви приймаєте рішення про відновлення зубів, необхідно враховувати співвідношення ціни і довготривалих результатів лікування. Хоча початкова вартість лікування за допомогою імплантів порівняно висока, але у зрештою воно виявляється більш вигідним, ніж інші варіанти.

 

 

В стоматології «32 богатиря» в Вінниці проводиться встановлення імплантів трьох перевірених, авторитетних в усьому світі, систем: Straumann, U-Impl, Dio UF.

Запишиться на прийом до стоматолога і отримайте більш детальну інформацію про можливі варіанти вашого лікування.