32 Богатиря

Плазмоліфтинг

Ми запроваджуємо новітні технології. Тепер в нашій стоматології доступна процедура — плазмоліфтинг, для ефективного лікувння ясен.

Плазмоліфтинг (Plasmolifting) – метод, який запускає процес природного відновлення ясен, їх кольору, форми і структури, попереджає резорбцію кісткової тканини, знімає запальний процес в пародонті. Це метод локальної стимуляції регенеративних процесів в тканинах.

Суть методу полягає в тому, що плазму з власної крові пацієнта вводять в пошкоджені тканини ясен. Аутоплазма, отримана шляхом центрифугування, містить тромбоцити, фактору росту, гормони, білки та вітаміни. Введені локально ці речовини сприяють росту капілярів, нормалізують кровопостачання, тканьове дихання, обмін речовин в яснах і кістці. Активізується  процес відновлення кісткової тканини, місцевий імунітет. Утворюється сполучна тканина, зменшується набряк ясен, вони стають природного кольору і форми.

                            

Процедура плазмоліфтингу включає:

1. Забір крові пацієнта за допомогою стерильного індивідуального одноразового набору (шприц і пробірка).

2. Отримання плазми за допомогою центрифуги.

3. Стерильним шприцем введення плазми в зону запалення.

                                 

Переваги плазмоліфтингу:

  •  ефективний – симптом кровоточивості зменшується вже після 1-ої процедури
  •  безболісний – анестезія в більшості випадків не потрібна
  • безпечний – процедура проводиться за допомогою індивідуальних одноразових стерильних шприців і пробірки, плазма готується з власних продуктів пацієнта
  • Простий і швидкий у використанні – забір крові – 2 хв., центрифугування – 10 хв., введення плазми в зону лікування – 10 хв.

Показання до використання плазмоліфтингу в стоматології:

·     гінгівіт;

·     пародонтит;

·     альвеоліт;

·     операції імплантаціївидалення зуба;

·     мукозит, переімплантит;

·     профілактика захворювань тканин пародонта;