32 Богатиря

Лікування зубів

Під поняттям «лікування зубів», ми в першу чергу уявляємо лікування карієсу. Насправді це доволі широке поняття. Сучасна стоматологія лікує різноманітні захворювання зубів, ясен та порожнини рота. А також позбавляє від наслідків зруйнованості чи відсутності зубів.

Лікування зубів в стоматології 32 богатиря в Вінниці – це:

Лазерна діагностика. Апарат DIAGNOdent дозволяє виявити 96% карієсу на ранній стадії, у важкодоступних місцях або ж прихованого карієсу. Що зробити при звичайному огляді вкрай складно або технічно неможливо.

Безболісність всіх стоматологічних процедур. Сучасна анестезія в стоматології позбавить вас від зубної болі під час лікування. Ми використовуємо весь спектр сучасних анестетиків. В арсеналі наших стоматологів є також апарат для транскортикальної та внутрішньо кісткової анестезії QuickSleeper.

Лікування карієсу. Зруйновані карієсом зуби відновлюються за допомогою сучасних фотополімерних пломб що швидко твердіють. Пломби ідеально підбираються за кольором.

Реставрація зубів. З її допомогою можна повністю відновити зруйновані зуби, їх естетичну та жувальну функції. А також змінити форму, колір та положення зубів.

Лікування кореневих каналів позбавить від зубної болі, дозволить зберегти зуб на довгі роки. Лікування спрямоване на усунення інфекції в кореневих каналах та їх герметичне пломбування. Якісне лікування кореневих каналів забезпечується використанням спеціального мікроскопа.

Лікування ясен. Сучасні методи, наприклад, плазмоліфтинг і лазерна терапія дозволяють лікувати запальні захворювання ясен швидко і безболісно.

Протезування зубів. Виготовимо всі види знімних та незнімних протезів. Зробіть ваше життя комфортним, відновіть відсутні зуби.

Імплантація. За допомогою нескладної стоматологічної хірургічної процедури можна відновити втрачений зуб, при цьому, не пошкоджуючи здорові сусідні зуби.

Профілактика. Регулярна діагностика і проведення професійної чистки зубів, дозволить зберегти їх здоровими і гарними. Досвідчені лікарі стоматології 32 богатиря розкажуть, як правильно доглядати за зубами і порожниною рота, підберуть індивідуальні засоби гігієни.

 

 

 

 

В стоматології «32 Богатиря» (м. Вінниця), лікують всі захворювання зубів, ясен і порожнини рота, а також їх наслідки.