32 Богатиря

Протезування зубів

У вас відсутні один або декілька зубів, вам не вдалося їх зберегти в силу певних причин. Не впадайте у відчай, сучасна стоматологія зможе вирішити вашу проблему. Зробіть ваше життя комфортніше, зверніться до лікаря. Вам необхідно протезування зубів. 

Чому так важливе протезування?

  • Відсутність зубів – серйозний естетичний дефект. Це дуже псує зовнішність, адже при розмові з людиною, ми в першу чергу дивимось на рот і зуби;
  • Коли ви не можете повноцінно пережовувати їжу, є дуже високий ризик виникнення захворювань шлунково-кишкового тракту;
  • Зуби, що залишились, зазнають додаткового навантаження, сколюються, руйнуються набагато швидше;
  • Якщо тривалий час відсутні зуби, відбувається атрофія (втрата) кісткової тканини, це відображається на зовнішньому вигляді і функціональній роботі щелеп;
  • Відсутність одного або кількох жувальних зубів з часом призводить до порушення роботи скронево-нижньощелепного суглоба, ви відчуваєте біль, дискомфорт в області суглоба.

Стоматологія 32 богатиря використовує всі сучасні матеріали і методики для успішного протезування зубів. Цим займається ортопедія. Ви можете відновити відсутній зуб, кілька або весь зубний ряд. Наші досвідчені лікарі-ортопеди допоможуть обрати індивідуально для вашого конкретного випадку, ортопедичну конструкцію, найбільш прийнятну за ціною, зручності та естетиці.

Проводимо протезування зубів всіх видів: металеві, металокерамічні коронки і мости, знімні акрилові, бюгельні і з термопласта. Встановимо постійні (незнімні) або знімні зубні протези.

За відсутності одного, кількох або навіть всіх зубів, можливо повністю відновити зубний ряд  за допомогою знімних ортопедичних конструкцій. Знімні зубні протези бувають повними (за повною відсутністю зубів) та часткові з кламерами (крючками). Їх необхідно знімати на ніч.

Постійні (незнімні) зубні протези фіксуються на постійний цемент в порожнині рота. Це може бути як окрема коронка на зуб, яка захищає його від подальшого руйнування, або на імплант, так і зубний міст, а також мікропротезування і вініри.

Вініри – тонкі керамічні пластинки, які встановлюються на передні зуби. Застосовуються при непрямій реставрації зубів, для корекції їх форми і кольору. При цьому вони повністю накривають зуб з зовнішнього боку, надаючи йому міцності. Це найбільш щадна технологія покращення естетичного вигляду зуба, обточування тканин мінімально, порівняно з традиційним протезуванням.

В стоматології 32 богатиря також проводиться мікропротезування. Це фотокомпозитні накладки або вкладки, за допомогою яких відновлюється зруйнована частина зуба. Вони міцні, довговічні, естетичні (відновлюється анатомічно правильна форма і колір зуба), при цьому зберігаються здорові тканини зуба.

Самим сучасним, надійним і довговічним методом відновлення видалених зубів є імплантація і протезування на імплантах. Імплант – штучний титановий корінь, який дозволяє:

  • Не накривати коронками сусідні з відсутнім зуби. При цьому немає необхідності ставити міст. Коронка ставиться тільки на імплант.
  • Один або кілька імплантів можуть бути основою для знімного протезу, зробивши його більш стійким або зовсім його уникнути, встановивши постійну мостоподібну конструкцію.

На імплант ми встановлюємо металокерамічн або цирконієві коронки.

Протезування – складна процедура, що потребує певного часу і ряду маніпуляцій. Умовно можна виділити 2 етапа:

  • Підготовчий включає аналіз стану зубів, що приймають участь у протезуванні та їх підготовка під протез. Це може бути видалення зубів, лікування кореневих каналів, лікування карієсу, виготовлення металевої вкладки або культі коронки зуба. Обов’язкова попередня рентгенографія.
  • Власне протезування включає зняття відбитків зубів, виготовлення гіпсової моделі, за якою зубний технік виготовить ортопедичну конструкцію. Далі від 1 до 3 примірок та здача готової роботи.

Тривалість лікування і кількість процедур індивідуальні, залежить від стану ваших зубів. Якщо вам необхідний тільки другий етап, тоді протезування займе від 10 до 14 днів. Складний підготовчий етап може зайняти від тижня до місяця. Тому перед протезуванням запишиться на консультацію до ортопеда, який складе план лікування, визначить кількість, строки і вартість всіх процедур.