32 Богатиря

Зубний міст

У вас відсутній один або кілька зубів? Для їх відновлення можливо встановити знімні або незнімні протези. Незнімні (постійні) протези – це зубний міст або мостовидний протез, який фіксується на постійний цемент в порожнині рота.

Що таке зубний міст?

Це ортопедична конструкція з опорою на 2-3 зубах у вигляді коронок і від одного до трьох штучних зубів між ними, які заміщають відсутні зуби.

Мостоподібні протези є одним з найбільш поширених і повноцінних видів зубних протезів. Однак повноцінність їх багато в чому залежить від конструкції, якості і методики виготовлення, а також матеріалу, з якого вони виготовлені. При наявності в порожнині рота неякісно виготовлених мостоподобних протезів виникають різні ускладнення. Тому так важливо правильно вибрати стоматологію, де ви будете протезувати.

У стоматології 32 богатиря в Вінниці досвідчені стоматологи-ортопеди підберуть і виготовлять найбільш відповідну саме для вас конструкцію. Дуже важливо одночасне виготовлення протезів на передніх (фронтальних) і корінних (бічних) ділянках. Тому що при цьому відновлюється цілісність всього зубного ряду, підвищується жувальна ефективність всього жувального апарату, усувається косметичний дефект, ви будете мати красиву посмішку і ніяких проблем з дикцією.

Які бувають мостовидні протези?

Як і окрема коронка на зуб, мости, в залежності від матеріалу бувають металеві, металокерамічні і цирконієві. Про особливості, переваги та недоліки кожного з них ви можете прочитати в статті «коронка на зуб».

Залежно від з'єднання коронок в міст, розрізняють штамповано-паяні і суцільнолиті конструкції. Перевагу віддаємо суцільнолитим мостовидним протезам, тому що вони мають ряд переваг, головна з яких – більш висока точність виготовлення, міцність і корозійна стійкість. Завдяки цьому коронки моста прилягають щільно, не викликають подразнення, запалення, пошкодження навколишніх м'яких тканин і служать набагато довше.

З метою здешевлення металлокерамічної мостовидної конструкції також можливе виготовлення комбінованих протезів, при цьому на жувальні бічні зуби встановлюють металеві литі коронки, а на зуби, які видно при посмішці і розмові – металокерамічні. Ідеальне співвідношення «ціна – якість – естетика».

Найкращим варіантом для заповнення відсутності зубів є мостовидний протез на імплантатах.

Зубні мости зручні, ви не відчуєте ніякого дискомфорту при носінні, і непомітні (металокерамічні і цирконієві), візуально зовсім не відрізняються від своїх натуральних зубів. Запишіться до стоматолога на консультацію і отримаєте більш повну інформацію про протезування.