32 Богатиря

Т-скан

Ми пропонуємо унікальну технологію комп'ютерної діагностики Т-скан. Завдяки цій методиці можна домогтися ідеального контакту зубів і розподілу на них завантаження.

Т-scan Novus виробництва компанії Tekscan – це надійний і простий у використанні діагностичний прилад, який визначає і аналізує силу стискання зубів (прикусу), використовуючи одноразові датчики. Дана технологія застосовується на всіх етапах лікування зубів, пов'язаних з діагностикою та виправлення прикусу і є єдиним кількісним методом, застосовуваним на практиці.

Інформація для пацієнтів

Багатьом пацієнтам знайомі неприємні відчуття, пов'язані з завищенням прикусу коронками, пломбами, мостовидними або знімними протезами. Науковими дослідженнями доведено, що людина може відчувати перешкоду між зубами розміром в 8 мікрон (товщина людської волосини).

Сучасна стоматологія має в своєму розпорядженні різні методи для дослідження зубів і щелеп. Однак для визначення контактів при змиканні зубів (оклюзії) використовується копіювальний папір, віск і т.д., що застосовуються в лікарській практиці протягом більш ніж 100 років. Дані засоби не можуть відображати об'єктивну картину контактів зубів.

В даний час з'явилася нова цифрова методика діагностування характеру змикання зубів, і ми з радістю використовуємо її для своїх пацієнтів.

У чому суть нового методу?

Під час дослідження пацієнт прикушує індивідуальну пластинку – сенсор, який уловлює і відбиває на моніторі комп'ютера всі мікровідхилення. Таким чином, швидко і точно визначаються проблемні точки для подальшого формування ідеальної оклюзії. Дані зберігаються в електронному вигляді, що дозволяє наочно продемонструвати Вам, як саме змінився характер змикання щелеп, як розподіляється навантаження та інше. Завдяки цій методиці можна домогтися ідеального контакту зубів і розподілу на них навантаження.

Чому ця діагностика так важлива?

Неправильні оклюзійні контакти призводять до перевантаження зубів і так званої травматичної оклюзії, клінічними проявами якої є:

  • дефекти пломб, коронок (відколи кераміки), скорочення терміну їх служби;
  • зміна положення зубів;
  • тріщини емалі;
  • потемніння зуба;
  • рухливість зубів;
  • атрофія тканин пародонта, рецесія ясен (спад ясна);
  • порушення стійкості імплантів, а також скорочення терміну їх служби;
  • захворювання скронево-нижньощелепного суглоба;
  • мігрені.

Комп'ютерний аналіз з використанням апарату Т-скан дозволяє оптимізувати оклюзійну діагностику і підвищити її точність. Завдяки цій методиці, наші пацієнти отримують ідеальну посмішку з правильними оклюзійним контактом і рівномірним розподілом жувального навантаження на зуби, що забезпечить довгу службу зубів, коронок, імплантів, практично звівши до мінімуму такі неприємності, як сколи та поломки ортопедичних конструкцій.Компьютерный анализ с использованием аппарата T-Scan позволяет оптимизировать окклюзионную диагностику и повысить ее точность. Благодаря данной методике, наши пациенты получают идеальную улыбку, с правильным окклюзионным контактом и равномерным распределаением жевательной нагрузки на зубы, что обеспечит долгую службу зубов, коронок, имплантатов, практически сведя к минимуму такие неприятности, как сколы и поломки ортопедических конструкций