32 Богатиря

Кабінетне відбілювання

Професійне кабінетне відбілювання зубів проводиться лікарем в стоматологічному кабінеті. Процедура дозволяє значно змінити колір за одне відвідування – білосніжна посмішка вже після першого сеансу відбілювання.

Кабінетне відбілювання включає як мінімум два етапи.

На першому етапі проводиться професійна гігієнічна чистка, в ході якої видаляється зубний камінь, наліт, всі поверхневі забруднення. Якщо отриманий результат вас не влаштовує, можна вирішувати питання можливості і спосіб проведення відбілювання (домашнє відбілювання або кабінетне). Також стоматолог оцінює стан емалі ваших зубів і ясен, визначає чи немає протипоказань, необхідно провести певні процедури з підготовки до відбілювання, наприклад, щодо зниження чутливості зубів. Якщо всі питання вирішені, записуйтеся на прийом.

На другому етапі проводиться безпосередньо саме відбілювання зубів. Процедура включає такі процеси:

  • Визначення відтінку зубів перед відбілюванням.
  • Ізоляція зубів за допомогою кофердама або спеціальної метакрилатного смоли Opal Dam, що твердне під дією спеціального світла.
  • Нанесення гелю певної концентрації перекису водню на поверхню зубів. Від цього залежить ступінь відбілювання і тривалість процедури.
  • Використання гелю Opalescence Xtra, що містить 35% перекису водню вимагає активації процесу виділення кисню за допомогою світла фотополімерної лампи. Opalescence Boost (38% перекису водню) – потужний гель для відбілювання активується хімічно, діє швидко протягом 10-15 хвилин.
  • Лікар постійно контролює стан зубів. При появі чутливості або дискомфорту процедура припиняється.
  • Видалення гелю з зубів пилососом, потім ретельне ополіскування зубів водою і висушування їх струменем повітря.
  • Видалення захисного гелю з ясен або відповідно зняття кофердама.
  • Визначення відтінку зубів після відбілювання.
  • При необхідності, обробка гелем, що знижує чутливість зубів.

У стоматології 32 богатиря у Вінниці також проводиться внутрішньоканальне відбілювання.

Зверніть увагу! Першу добу, а бажано 7-10 днів після відбілювання утримайтеся від вживання продуктів, що містять харчові барвники (чай, кава, кетчуп, буряк, червоне вино), а також від паління.

Щоб якомога довше зберегти ефект від відбілювання, дотримуйтесь гігієни порожнини рота, регулярно чистіть зуби, щодня використовуйте флоси, проводьте професійну чистку зубів у стоматолога не рідше 2 разів на рік.