32 Богатиря

Вирівнювання зубів та виправлення прикусу

Криві зуби або неправильний прикус – це не тільки естетична проблема. Адже зуби мають свою важливу функцію – жування, кусання і участь в розмові. Нерівні зуби або неправильний прикус сприяють виникненню таких проблем:

  •  захворюванню нижньощелепного суглоба, болі і хрускоту під час жування;
  •  негативно впливають на процеси ковтання, жування і мови;
  •  захворювань ясен;
  •  руйнування і патологічного стирання зубів.

До того ж при неправильному прикусі або недорозвиненні зубощелепного апарату, відбувається неправильний, вертикальний ріст обличчя у дитини. Лице стає непривабливим (слабке підборіддя, опущені куточки очей, збільшуються ясна), виникають проблеми з мовою, диханням, з поставою, психологічні комплекси, невпевненість у собі.

Сьогодні ці проблеми вирішуються, в стоматології «32 богатиря» ортодонти у своїй роботі дотримуються методів лицьовій ортотропії (науки про ).

Вирівнювання зубів і виправлення прикусу у дітей і дорослих проводиться за допомогою сучасних брекетів і ортодонтичних апаратів. Результат – красиве обличчя, посмішка і здорові зуби.

 

Вирівнювання зубів можливе в будь-якому віці. Але краще почати цю процедуру якомога раніше, починаючи з 6-річного віку. Не тягніть, ви можете заощадити масу часу і грошей, якщо проконсультуйтеся у фахівців стоматології 32 Богатиря вже сьогодні. 

 

Як проконтролювати формування правильного прикусу у дитини?

Сьогодні ми можемо зробити так, щоб дитина під час свого розвитку уникнула стадії «гидкого каченяти», і щоб зубки відразу прорізувалися рівними.

Зверніть увагу! У 100% дітей в 5-6 річному віці повинні бути значні проміжки між усіма зубами. Якщо проміжків немає, це означає, що у дитини відбувається недорозвинення щелеп і вам необхідно звернутися до стоматолога-ортодонта.

 

Фактори, які негативно впливають на правильний ріст обличчя і щелепи:

1. Дихання ротом неминуче призводить до патології прикусу. Якщо у Вашої дитини є ЛОР-патологія, то після її лікування, за допомогою спеціальних вправ дитину необхідно навчити дихати носом. Зверніться до нашого стоматолога-ортодонта за вправами!

2. Слабка навантаження на жувальні м'язи. Для правильного розвитку щелеп і прикусу жувальні м'язи повинні бути весь час навантажені твердою їжею, тобто дитина весь час повинен їсти яблука, морква, горіхи.

3. Передчасне видалення молочних зубів. Сповільнюється зростання щелепи і викликає затримку прорізування постійних зубів.

4. Неправильне положення язика і губ в стані спокою. Неправильне ковтання. Язик повинен лежати на ньобі, губи повинні бути зімкнуті і не напружені. При правильному ковтанні язик торкається ньоба. Інакше виникає патологія прикусу.

 

Якщо у Вашої дитини є проблеми хоча б по одному з перерахування вище факторів, запишіться до нашого стоматолога-ортодонта на консультацію. Лікар оцінить ситуацію і підкаже, як попередити розвиток неправильного прикусу і кривих зубів, адже набагато краще і природніше допомогти щелепам правильно рости, ніж потім рівняти криві зуби.