32 Богатиря

Брекети

Рівні і красиві зуби значно покращують ваш зовнішній вигляд, думку про вас оточуючих людей, ваше ставлення до самого себе.

Раніше вважалося, що зуби можна вирівняти тільки в дитячому віці …

А виявляється, що в усьому світі ніяких вікових обмежень для вирівнювання зубів немає. Існують методи і системи, які зроблять Ваші зуби рівними і красивими в будь-якому віці.

Найбільш відомим і популярним методом вирівнювання зубів є брекет-системи. Існують різні види брекетів:

Металеві брекети 

Являють собою систему «замочків» на кожен зуб. У «замочок» закладена точна інформація про правильне розташування кожного зуба в щелепі. Металеві брекети відмінно працюють, сучасні діти та молоді люди через них не комплексують. При цьому ціна брекетів з металу невисока, а ефективність вирівнювання зубів не поступається більш дорогим брекет-системам.

Керамічні брекети

Аналогічно з металевою, система «замочков», яка кріпиться на кожен зуб. Тут замість металевого сплаву, використовується спеціальний керамічний матеріал. Завдяки тому, що з'явилися керамічні брекети, подібні системи стали естетичними і майже непомітними.

Сапфірові брекети

Сапфір – другий після алмазу за твердістю камінь у природі. Завдяки сучасним технологіям, йому можна надати необхідну форму. Це прозорі брекети, які переливаються на зубах, як дорогоцінне каміння. Вони гарно виглядають і практично непомітні для оточуючих.

Комбіновані брекети

Стоматологія «32 богатиря» пропонує ідеальне співвідношення «ціна – естетика». Ви можете значно заощадити, поставивши на передні зуби білі, естетичні керамічні брекети, а на корінні, які не видно при розмові і посмішці, металеві брекети. Вони не такі непомітні, зате дешевші. Ви можете комбінувати металеві та сапфірові або керамічні та сапфірові брекети.

 

 

Ви можете вибрати для себе брекети за ціною або з естетичних міркувань. По ефективності вирівнювання зубів вони практично аналогічні.

Запишіться на консультацію до ортодонта в стоматологію «32 богатиря». Лікар підбере, в залежності від вашого діагнозу, фінансових можливостей та особистих уподобань оптимальний план лікування. Кожна брекет-система підбирається виключно індивідуально. Скільки носити брекети, теж визначається конкретно для вас нашими кваліфікованими та досвідченими фахівцями.