32 Богатиря

Незнімні невидимі апарати

Ваша дитина носить пластинку, але найчастіше носить її в кишені одягу або в кишені рюкзака … Вона дала обіцянку, але ви не впевнені, чи зможе її дотримати. Ви носите пластинку, але, на жаль, результат поки не дуже помітний або зміни відбуваються не настільки швидко, як ви очікували. Для того, щоб ви побачили результат, необхідно, щоб ортодонтический апарат працював 24 години на добу 7 днів на тиждень. Але, на жаль,  при носінні знімної пластинки, це часто неможливо забезпечити на всі 100%. Ви знаєте свою дитину, і зовсім не впевнені, що зможете забезпечити повноцінне носіння апарату. Ми зможемо вам допомогти вирішити цю проблему.

Основною причиною нерівних зубів є недорозвиненість нижньої чи верхньої щелеп, може і обох відразу, простіше кажучи, маленька щелепа. У дітей з 6-ти років, з початком зміни молочних зубів на постійні відбувається також активне зростання і розвиток зубо-щелепної системи. Саме в цей період ми можемо активно вплинути на цей процес, простимулювати, збільшити, прискорити, направити в потрібному напрямку зростання щелеп.

Ортодонти не один рік розробляли різні системи для розширення щелепи, найбільшою популярністю останнім часом користуються незнімні проволочні ортодонтичні апарати.

У стоматології 32 богатиря в Вінниці ми працюємо з двома такими системами, як Бігелікс (Bi-helix) та Хайрекс. Розглянемо їх більш детально.

Бігелікс (Bi-helix) – апарат для розширення щелепи

Переваги:

 • Апарат незнімний, що дає гарантований результат розширення щелепи.
 • Дуга «бігелікс» мінімальних розмірів забезпечує швидке звикання і незначно впливає на вимову звуків (дикцію).
 • Активацію апарату проводить тільки лікар 1 раз в 1,5 місяця. Це означає, що вам не треба підкручувати її самостійно вдома і переживати, раптом ви забудете це зробити або зробите щось неправильно.
 • Дуга виготовляється з медичної сталі – інертного і екологічно чистого, нетоксичного для організму дитини матеріалу.
 • Апарат дуже ефективний і швидко діє.

Будова:

 • 2 кільця, які фіксуються на корінні зуби
 • дуга бігелікс

Етапи:

 • Зняття відбитків і передача в лабораторію для виготовлення апарату. Він буде готовий за два тижні.
 • Здача апарату: обробка зубів, фіксація кілець на зуби за допомогою спеціального матеріалу, що містить Са і установка дуги.
 • 3-4 активації з інтервалом в 1,5 місяця. При необхідності виготовляється ще одна дуга.
 • Зняття дуги. Кільця ще деякий час залишаються на зубах. Через 3 місяці ви приходите на огляд, і лікар визначає, коли можна буде зняти і кільця. При необхідності, продовження лікування за допомогою брекет-системи

Для багатьох дітей для вирівнювання зубів достатньо курсу лікування бігеліксом. Тут важливу роль відіграє своєчасне звернення до стоматолога-ортодонта.

Хайрекс – апарат для швидкого піднебінного розширення

 • Дуже активний, в деяких випадках єдиний варіант лікування порушення прикусу.
 • Дозволяє гармонізувати зростання середньої третини обличчя, що не тільки покращує естетику обличчя, але і якість дихання.

Зверніть увагу! План лікування, тривалість, тип апарату, необхідність продовжити лікування за допомогою брекетів, залежить від діагнозу вашої дитини, реакції її організму на лікування. Чималу роль також відіграє дотримання графіка відвідувань і всіх рекомендацій лікаря.

Запишіться на консультацію до ортодонта, якщо вашій дитині виповнилося 6 років. Тільки профілактика і своєчасне лікування дозволять вам досягти максимально ефективного результату!