32 Богатиря

Знімні невидимі апарати

«Вашій дитині потрібна пластинка». Почувши ці слова, Ви одразу згадуєте радянські апарати з проволокою на зубах. Вона виглядала зовсім не естетично, а також заважала говорити, їсти, натирала губи.

Зараз це все в минулому! Стоматологія 32 богатиря запропонує Вашій дитині як незнімні, так і знімні невидимі апарати для вирівнювання зубів і виправлення прикусу. Кожен варіант лікування відрізняється зручністю в носінні, швидкістю впливу і вартістю.

Давайте більш детально зупинимось на знімних апаратах, які використовуються в Європі вже більше 20 років. Ортодонт вінницької стоматології 32 богатиря працює з ними все більше 7 років, має великий досвід і власні наробки. Ці апарати стоять дешевше, ніж незнімні.

Наш лікар дотримується нового напрямку в ортодонтії, заснованого і розробленого британським професором Джоном М’ю (John Mew), ортотропії. Метод Міжнародної школи ортотропії дозволяє не тільки вирівняти зуби і виправити прикус у ранньому віці (5-10 років), але й зберегти результат на все життя.  І що дуже важливо, коректує анатомічно правильний, гармонійний ріст обличчя дитини. Використовується при будь-якій патології прикусу.

Дуже важливо! Наскільки можливо раніше почати лікування! Ідеальний вік для звернення до стоматолога-ортодонта з приводу розвитку правильного прикусу  – 6 років.

Методика професора М’ю основана на використанні ортодонтичних апаратів системи біоблок (bioblock). Біоблок відрізняється від звичайної пластинки, як за зовнішнім виглядом, так і за принципом дії. Це знімний «невидимий» апарат. Коли дитина розмовляє або посміхається, його практично не видно. Більшість його деталей знаходиться за зубами.

Біоблок практично не доставляє дискомфорту, він поступово, але постійно стимулює ріст щелепи і обличчя в потрібному напрямку.  Спочатку встановлюється Біоблок №1 на верхню щелепу. Носити його потрібно постійно, від цього буде залежати ефективність і швидкість лікування. Дуже важливо Ваше бажання, правильне налаштування дитини. Спільними зусиллями лікаря, дитини і батьків ми досягнемо успіху.  Як показує досвід, діти дуже швидко звикають до апарату.

За необхідності, це залежить від діагнозу, додається Біоблок №2 на нижню щелепу, Біоблок №3, для остаточного формування правильного прикусу (щоб дитина тримала рот закритим, правильно змикала зуби, дихала носом).

Зубний технік виготовить біоблок індувідульно за моделлю. Дитина обирає колір, блискітки, коробочку та інші приємні дрібниці.

Сучасні технології дозволяють зробити процес вирівнювання зубів і виправлення прикусу непомітним для оточуючих. Правильний прикус у дитини – це запорука рівних і здорових зубів, розвитку анатомічно правильного і гарного обличчя. Обличчя вашої дитини може рости правильно, що дозволить вирішити багато проблем у майбутньому, які стосуються як здоров’я, так і його психологічної впевненості у собі.

Запишіть дитину на прийом до ортодонта, якщо вам виповнилось 6 років. Не втратьте час, дайте можливість вашій дитині рости гарною і здоровою!