skip to Main Content
Рекомендації  після здачі незнімних протезів

Рекомендації після здачі незнімних протезів

Після фіксації незнімних конструкцій протезів рекомендують не вживати їжу, не пити перші дві години, також протягом доби необхідно бути обережними – в цей час відбувається повна кристалізація фіксуючого матеріалу.

Крім загальних правил дотримання гігієни ротової порожнини слід звертати увагу на користування зубними йоршиками. За їх допомогою вдається найбільш ефективно очистити поверхню прилягання протеза до слизової оболонки ротової порожнини. Слід також користуватись зубними щітками, флосами, внутрішньоротовим іригатором. При виборі зубної пасти зверніть увагу на ступінь її абразивності.

Якщо зубні протези виготовлені або мають покриття з пластмасового матеріалу, слід бути обережними із вживанням продуктів харчування, що мають барвники (кава, міцний чай, кетчуп, смородиновий сік та ін). З часом, пластмаса стирається та змінює свій колір; враховуючи ці естетичні зміни, протези необхідно оновлювати через декілька років.

При виготовленні протезів з кераміки будьте уважні під час вживання твердої їжі (горіхи, насіння, кісточки фруктів та ін.). Інакше можливе виникнення тріщин та відколів. У цьому випадку необхідно терміново звернутися до свого лікаря.


Social Share

MapCode Title Width Height Zoom Manage
MapCode Title Width Height Zoom Manage
[AcuGIS mapid="1"] Стоматологія 100 700 15

 

 

 

 

 

Back To Top